KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Litografer 13486606
nr 1348 6606
Litografer
+ etsning, 5 st, Oidentifierad konstnär. Signerade, oramade lösa blad, bladets mått: 22x22 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 september 2020
kl 19:27:53
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)